PL EN

Kolekcja z literkami podbija serca kobiet

2020-08-20

Alfabet to motyw, do którego powracamy po raz kolejny i wcale nie dziwi nas ogromne zainteresowanie naszyjnikami, kolczykami i bransoletkami z inicjałami lub nawet całymi słowami. 

Zawieszki z literkami są bardzo osobiste i idealnie nadają się na prezent ponieważ kojarzą się z imieniem bliskiej osoby lub naszym własnym. BUM na biżuterię z literkami widać w szczególności na Instagramie. Niemal na każdym profilu powiązanym z modą można zobaczyć właśnie naszyjnik z literką. Nic dziwnego, w końcu jest to idealne uzupełnienie wielu stylizacji.

Jeżeli biżuteria poza pięknym wyglądem niesie ze sobą jeszcze dodatkowe znaczenie, jej wartość jest nieoceniona. Rodzinne pamiątki czy prezenty od ukochanych osób zajmują w sercu wyjątkowe miejsce. Tak właśnie jest w przypadku naszej biżuterii z zawieszkami w kształcie literek.

Jest to doskonały pomysł na prezent dla żony, mamy albo przyjaciółki. Można podarować jej ozdobę ze swoim inicjałem, ale także z pierwszą literą jej imienia. Nie ma tu żadnej reguły. Równie dobrym wyborem jest literka, która symbolizuje ważne wydarzenie. Taki podarunek będzie piękną pamiątką i symbolem bliskiej relacji.

W naszej letniej kolekcji z zawieszkami w kształcie literek znalazły się wszystkie litery polskiego alfabetu. To świetna wiadomość m.in. dla każdego Łukasza czy Żanety. W skład kolekcji wchodzą kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki, które można ze sobą dowolnie łączyć i mieszać, tworząc jedyne w swoim rodzaju zestawy. 

A Ty, masz już swój komplet biżuterii z literkami?